O nas

Marcin

Konsultant i architekt rozwiązań w oparciu o Office 365. Zajmuję się aplikacjami/rozwiązaniami usprawniającymi i ułatwiającymi pracę z wykorzystaniem Power Platform, SharePoint, Teams.

Moja przygoda w IT zaczęła się w 2005 roku. Od tego czasu tworzę i wdrażam aplikacje biznesowe oparte na platformie SharePoint i Office 365. Jestem wielkim fanem automatyzacji zadań i procesów (Power Automate) oraz platform Modern Workplace (Microsoft Teams).

Z powyższych zainteresowań wziął się pomysła na tego bloga. Z Teamsami i w Teamsach pracuję prawie od początku ich powstania i uważam że to świetnie narzędzie do pracy (aczkolwiek nie bez wad). Do tego lubię dzielić się wiedzą:)

Prywatnie mąż, ojciec 2 synów, często miejsce do spania dla kota. Fan fantastyki naukowej i cyberpunk, futurysta i gadżeciarz. Współorganizuję konferencję SharePoint Saturday Warsaw, prelegent na wydarzeniach społecznościowych.

Edyta

Mam na imię Edyta, chociaż możesz też mnie nazywać Edi. W moim świecie opowiadam o technologii językiem biznesu, bo wiem, że nie każdy musi być mistrzem informatyki, a praktycznie każdy z informatyką ma do czynienia. ? Uczę oraz doradzam jak wykorzystać najefektywniej Microsoft Teams w swojej codziennej pracy oraz jak sprawić, żeby adopcja tego narzędzia w organizacjach zakończyła się sukcesem.

Sporo czasu poświęcam na aktywność w Microsoft Community, zarówno w roli organizatora konferencji np. SharePoint Saturday Warsaw jak i prelegentki. Od niedawna jestem też szczęśliwą posiadaczką nagrody MVP z zakresu Office Apps & Services tym samym wzmacniając siłę kobiet w IT.